10 priežasčių, kodėl verslui reikalinga mobilioji interneto svetainės versija

mobiliosios interneto svetainėsJeigu manote, kad interneto svetainės mobilioji versija yra pinigų švaistymas, pamąstykite dar kartą – dabar „mobilėja“ visas pasaulis.

Staigus mobiliųjų paieškų sistemų naudojimo augimas parodo, kaip keičiasi vartotojų interneto naudojimo įpročiai – vis dažniau žmonės naršo internetą mobiliuosiuose įrenginiuose.

Pateikiame yra 10 priežasčių, kodėl Jums reikalinga interneto svetainės mobilioji versija.

  1. Greičiausiai istorijoje augantis komunikacijos kanalas

Vartotojai naudoja savo išmaniuosius telefonus viskam – informacijos ir naujienų paieškai, pramogoms, apsipirkimams, tyrimams, priima svarbius pirkimo sprendimus ir pan.

„Google“ direktorių valdybos pirmininkas (CEO) Ericas Schmidtas teigia, kad mobilusis internetas auga net aštuonis kartus greičiau nei augo interneto vartojimas, kai tik jis atsirado stacionariuose kompiuteriuose. Įsivaizduokite, „Google“ nustatė, kad 85 proc. amerikiečių niekada nebūna toliau nei per metrą nuo savo mobiliųjų telefonų!

  1. Neatidėliojamumas

Pirkėjai nešiojasi savo išmaniuosius telefonus visur ir dažnai jais pasinaudoja priimdami greitą sprendimą – ką veikti, ką pirkti ir pan. Vartotojų elgsenos prigimtis nusako, kad jei Jūsų verslas yra matomas mobiliajame telefone, vadinasi, esate pasiekiamas visur ir visada – kai tik Jūsų klientui Jūsų reikia.

  1. Greita prieiga

Įprastai mobiliųjų svetainių lankytojai ieško greitos prieigos prie Jūsų verslo. Jiems reikia kontaktų, telefono numerio, kuriuo galėtų palikti žinutę, darbo valandų, nuorodų, kaip Jus rasti, kuponų, menių pasirinkimo ir kainų ir pan.

  1. Išnaudokite mobilių interneto vartotojų srautą

Interneto svetainė, pritaikyta mobiliesiems telefonams, padaro Jūsų verslą prieinamu sparčiai augančiai mobiliajai auditorijai.

Antai daugelis vartotojų susitvarko kelionių reikalus – užsisako viešbučius, restoranus ir t. t. – būtent per mobiliuosius telefonus. Nesuteikite skubantiems klientams šios galimybės ieškoti pas Jūsų konkurentus.

  1. Mobiliosios svetainių versijos – universalios

Mobiliosios interneto svetainės pasiekia visą auditoriją, nepriklausomai nuo to, kokį išmanųjį telefoną jie naudoja. Taigi vartotojai gali Jus iš karto surasti mobiliajame interneto tinkle.

  1. Mobiliesiems vartotojams lengviau skaityti Jūsų turinį

Interneto svetainės, sukurtos stacionariems ar nešiojamiems kompiuteriams, mobiliuosiuose telefonuose dažniausiai veikia prastai.

Prašyti klientų padidinti ar išskleisti turinį, kad jį būtų galima perskaityti, yra nebūtina ir tai sumenkina pateikiamo turinio svarbą. Mobiliajam telefonui pritaikyta interneto svetainė padeda surasti atsakymą, greitai, patogiai, taigi yra palankesnė vartotojui.

  1. Jūsų konkurentai

Jeigu Jūsų konkurentai turi mobiliąją savo interneto svetainės versiją, Jums taip pat tokios reikia nedelsiant. Kitu atveju rizikuojate atiduoti savo klientą mobiliajame internete matomam konkurentui.

  1. Padarykite drąsesnį pranešimą ir stipresnę prekės ženklo asociaciją

Į savo prekės ženklo žinomumą ir matomumą jau investavote tikrai nemažai. Tad neleiskite sau mobiliojo interneto vartotojams atrodyti blankiai.

  1. Aukštesnės vietos paieškų sistemose

Ir įprastas, ir mobiliąsias interneto svetaines susikūrę verslai turi išskirtinį privalumą prieš tuos, kurie mobiliesiems įrenginiams pritaikytų versijų neturi.

„Google“, „Yahoo!“, „Bing“, „Yellow Pages“ ir kitos interneto paieškos sistemos ir direktorijos reitinguoja mobiliems įrenginiams pritaikytas interneto svetaines aukščiau nei tas, kurios neturi mobiliosios versijos.

  1. Jums nebūtina visko pradėti nuo pradžių

Geros žinios! Jeigu Jūs jau turite „Joomla“ ar „Wordpress“ interneto svetainę, galite pridėti komponentą, kuris parodo Jūsų turimą įprastą interneto svetainę mobiliajame įrenginyje, nepriklausomai nuo ekrano dydžio.

Jeigu to nepakanka, paprašykite UAB „Appstu“ kūrėjų pritaikyti ją mobiliesiems įrenginiams. Mobiliosios paieškų sistemos tuomet automatiškai kreips vartotojus į mobiliąją svetainės versiją.

 

Parengta pagal:

http://www.safarimultimedia.com/marketing-tips/18-tips/59-10-reasons-why-you-need-a-mobile-website-now

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *