3 būtinos aplikacijos Jūsų įmonės paskyrai socialiniame tinkle „Facebook“

root Straipsniai Leave a Comment

Facebook aplikacijų kūrimas

„Facebook“, palyginus su kitais socialiniais tinklais, šiuo metu yra patraukliausia interneto rinkodaros platforma. Tai gerai žino „Facebook“ vystytojai. Dėl to sukurta aibė tiesiogiai integruotų priemonių, antai mygtukas „Patinka“ ir pan.

„Facebook“ galimybės – neribotos, tačiau daugelis įmonių naudojasi tik „Facebook“ paskyros „Patinka“ statistikos skaičiavimu. Kitaip tariant, šios įmonės neišnaudoja didžiulio „Facebook“ potencialo. Pateikiame tris pavyzdžius, kaip papildyti savo „Facebook“ paskyrą.

Panašiai kaip „Facebook“ paskyros viršelio nuotrauka (cover picture), aplikacijos gali patraukti lankytojo akį. B2B įmonėms, siekiančioms iš paskyros išspausti kuo daugiau naudos, siūlome tris aplikacijas, kurios privalo atsirasti įmonės „Facebook“ paskyroje visiems laikams.

1. Naujienlaiškio prenumeratos aplikacija (Newsletter App)

2. Dalomosios medžiagos aplikacija (Resources App)

3. Klientų atsiliepimų aplikacija (Testimonials App)

Naujienlaiškio aplikacija – galimybė su gerbėjais susisiekti tiesiogiai

Jeigu Jūsų įmonė turi „Facebook“ paskyrą, tačiau negauna vertingos informacijos – kaip el. pašto adresai ar klientų atsiliepimai, vadinasi, įmonė nepasinaudoja „Facebook“ teikiamomis galimybėmis. Vienas būdų tai ištaisyti – susikurti naujienlaiškio aplikaciją.

Naujienlaiškio aplikacija turi du privalumus:

1. Ji padeda susikurti klientų el. pašto adresų duomenų bazę, paskatindama „Facebook“ gerbėjus tapti Jūsų naujienlaiškių prenumeratoriais.

2. Šis el. pašto adresų sąrašas suteikia galimybę Jums kontaktuoti su savo gerbėjais ne tik „Facebook“ tinkle, bet susisiekti su jais tiesiogiai. Tai yra labai svarbu. Su šiuo sąrašu Jūs galite skatinti pardavimus, panaudodami kitus elektroninės rinkodaros būdus.

Pateikiame efektyvios naujienlaiškio aplikacijos pavyzdį. Tokioje aplikacijoje Jūsų klientas (verslo įmonė) turi matyti atsakymus į klausimus: „kodėl“ ir „kaip“.

„Kodėl“ paaiškina, kokios vertės ar privalumų klientas gali tikėtis, pavyzdžiui, „Įgykite konkurencinį pranašumą“.

„Kaip“ paaiškina, ką reikia daryti siekiant įgyti konkurencinį pranašumą, pavyzdžiui, „Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį“.

Į klausimą „kodėl“ galima atsakyti ir plačiau, pateikiant sąrašą ir paaiškinant, kokios naudingos informacijos galima tikėtis.

Turinio aplikacija – naujų klientų įgijimui

Turinio rinkodara – labai populiari priemonė vakaruose, tačiau, mobiliųjų ir „Facebook“ aplikacijų kūrėjų įmonės UAB „Appstu“ direktoriaus Vytauto Versecko teigimu, tai gali būti naudinga ir Lietuvos verslui.

Turinio rinkodara – klientui vertingo turinio informacijos, patalpintos internete, kūrimo menas, vartotojų apsilankymų skaičiaus skatinimui ir naujų klientų įgijimui.

Dalomosios medžiagos aplikacija leidžia užsiimti turinio rinkodara pačiame „Facebook“ tinkle. Pagal 2014 m. Turinio rinkodaros instituto (JAV) 2014 m. statistiką, 93 proc. B2B rinkodaros specialistų naudoja turinio rinkodarą, net 73 proc. padidino turinio rinkodarą, lyginant su praėjusiais metais.

Nuolatos talpinant daug informacijos interneto svetainėje, didelė tikimybė, kad svarbi informacija paskęs informacijos jūroje ir bus sunkiau surandama.

Turėdami tokią aplikaciją „Facebook“ paskyroje, kurioje būtų nurodyta „Sveiki atvykę į mūsų Turinio aplikaciją. Galite nemokamai parsisiųsti visą naujausią informaciją tema X nemokamai“. Tokiu būdu galite padaryti populiariausią turinį prieinamesnį ir lengviau pastebimą naujai auditorijai.

Klientų atsiliepimų aplikacija – esminis pardavimų variklis

Mus labai nustebino „Crowdtap“ atlikta „Amazon“ pirkėjų studija. Nustatyta, kad rekomendacijos socialiniuose tinkluose daro daug didesnę įtaką kalėdinių dovanų pasirinkimui nei klientų atsiliepimai el. parduotuvėse.

Taigi rinkodara „iš lūpų į lūpas“ puikiai veikia ir internete ir yra labai galinga priemonė.

Klientų rekomendacijos – esminis pardavimų skatinimo variklis, todėl daugelis įmonių savo interneto svetainėse skiria tiek daug dėmesio klientų atsiliepimo skyriams. Kitų klientų atsiliepimai padeda naujiems klientams, dar nesusipažinusiems su verslu, įgyti pasitikėjimą Jūsų kompanija.

Galima nesunkiai Jūsų įmonės „Facebook“ paskyroje, skirtoje verslo klientams, sukurti atsiliepimų aplikaciją. Jei turite puikų produktą ar paslaugą, įdėkite teigiamus klientų atsiliepimus, kad visas atsiliepimo tekstas būtų pilnai matomas.

Jei Jūs norėtumėte savo „Facebook“ paskyroje turėti šias ar kitas aplikacijas, susiekite su UAB „Appstu“ ir mes Jums padėsime.

Parengta pagal:
http://www.smartinsights.com/social-media-marketing/“Facebook“-marketing/sarah-shortstack/
http://www.iab.net/media/file/B2BResearch2014.pdf
http://www.eloqua.com/content/dam/eloqua/grande-guides/O_Eloqua_GGuide_B2B_Content_Marketing.pdf

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Norėtumėte gauti mūsų portfolio ar pasiūlymą?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *