Idėja Facebook aplikacijai – konkursas

root Straipsniai Leave a Comment

Facebook aplikacijos

Socialinė įmonės rinkodara tampa vis įtakingesnė. Ypač Vakaruose verslininkai suvokia tokios rinkodaros naudą ir dažniausiai kaip priemonę tam naudoja populiariausią socialinį tinklą „Facebook“.

Tam, kad Jūsų verslas rinkoje užsitikrintų lyderio poziciją, „Facebook“ siūlo krūvą įvairiausių įrankių. Svarbu pabrėžti, kad mygtukas „Patinka“ – yra tik vienas jų.

Tik ką baigėsi rugsėjis. Verslams rudens pradžia – puikus metas vėl susitikti su senais draugais (antai su Jūsų įmonės „Facebook“ paskyros gerbėjais), su kuriais kurį laiką nesikalbėjote. Vienas iš geriausių būdų atkurti komunikaciją – įmonės paskyroje surengti konkursą, prizų dalybas.

Patariame neorganizuoti tradicinio konkurso, kai vienas ar keli žmonės laimi didelius prizus. Vietoje to rekomenduojama surengti žaidimą, kuriame būtų kuo daugiau laimėtojų. Tai paskatins daugiau žmonių dalyvauti žaidime, kadangi laimėjimo šansai bus didesni.

Apdovanokite daug žmonių, pavyzdžiui, 30 Lt dovanų kuponais. Jeigu esate statybinių prekių parduotuvė, galėtumėte sukurti aplikaciją, kuri sugeneruotų ir leistų Jūsų „Facebook“ paskyros gerbėjams atsispausdinti kuponą „pirk vieną – antrą gausi nemokamai“.

Jeigu esate elektroninė parduotuvė, pasvarstykite apie aplikaciją, kuri„ Facebook“ gerbėjams leistų sugeneruoti vadinamąjį promo kodą tą mėnesį prekes atsisiųsti nemokamai.

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Norėtumėte gauti mūsų portfolio ar pasiūlymą?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *