Kaip mobiliosios aplikacijos gali padėti Jūsų verslui

root Straipsniai Leave a Comment

Mobiliosios aplikacijosPer pastaruosius keletą metų mobilusis telefonas iš pervertinto žaisliuko pavirto itin efektyviu darbo įrankiu. Išmanieji telefonai tiek gyvenime, tiek versle yra pagrindinė šių dienų tema, o mobiliųjų aplikacijų rinka dar labiau juos populiarina.

Per mobiliąsias aplikacijas sekame savo dienotvarkę, valdome projektus, jungiamės prie CRM.

Šiek tiek statistikos:

2013 metais pasaulyje parduota maždaug milijardas išmaniųjų telefonų. Tai sudarė apie 50 proc. visų mobiliųjų telefonų pardavimų. Manoma, kad 2014 metais išmaniųjų telefonų pardavimai jau aplenks įprastuosius mobiliuosius telefonus.

Remiantis prognozėmis, 2018 metais išmaniųjų telefonų pardavimai išaugs iki 1,7 mlrd.

Specialistų nuomone, 2014 metais iš visų paieškų internete daugiau kaip 50 proc. bus atlikta iš mobiliųjų įrenginių.

Dabar aptarkime, kaip mobiliosios aplikacijos gali pasitarnauti Jūsų verslui. Pateikiame keletą priemonių, kurios gali padėti nesunkiai išspręsti Jūsų verslo problemas:

  1. Susikurkite virtualų biurą

Nesvarbu, ar Jūs esate vietos kavinukėje, ar kitame pasaulio krašte, jeigu turite mobilųjį įrenginį, galite alikti darbus.

Jeigu reikia pateikti dokumentuotą atsakymą, per išmanųjį telefoną tai galite atlikti labai greitai. Turint greitą prieigą prie informacijos, darbo dienos yra produktyvesnės ir susisiekimas su įmone, kurioje dirbate, – labai paprastas.

Virtualus biuras gali susidaryti iš projektų valdymo programinės įrangos, CRM programinės įrangos, darbo laiko apskaitos sistemos, prieigos prie dokumentų, sąskaitų ir panašiai. Aišku, tokio biuro įrengimas gali užtrukti šiek tiek laiko, tačiau jis labai veiksmingas!

  1. Palaikykite ryšius su klientais

Mobiliosios aplikacijos yra puikus būdas tiesiogiai komunikuoti su klientais, tuo pačiu sukuriant papildomą vertę.

Kaip tai pasitarnautų Jūsų verslui? Efektyviausias komunikacijos būdas – nustatyti, kas Jūsų klientus erzina labiausiai. Žinodami priežastis, galėsite nesunkiai sukurti strategiją, kaip pašalinti šiuos trūkumus taip, kad Jūsų klientai būtų patenkinti.

a) Geriausias dalykas, susijęs su mobiliuoju kanalu, – jis suteikia įmonėms galimybę palaikyti gyvą ryšį su klientais realiuoju laiku, žinant jų buvimo vietą ir kliento profilio informaciją.

Viską atlikus teisingai, aktyvius mobiliojo profilio klientus galima paversti į generuojančius pajamas.

Vienas iš pavyzdžių – „Kraft iFood Assistant“. Ši aplikacija siūlo virš 2000 receptų, iš kurių daugelis susideda iš „Kraft“ produktų, interaktyvių pasiūlymų, skatinančių pirkti kuponus. Aplikacija taip turi dalinimosi (share) funkciją, leidžiančią klientams dalintis receptais su draugais, esančiais socialiniuose tinkluose.

b) Klientų aptarnavimas ir priežiūra

Pasiūlykite klientams įrankių, palengvinančių jiems gyvenimą, naudojant Jūsų siūlomus produktus ir paslaugas. Taip sutvirtinsite ir suefektyvinsite klientų susisiekimą su Jūsų kompanija. Šiam tikslui labai praverstų mobilioji aplikacija.

Pavyzdys – SEB banko mobilioji aplikacija. Ją naudodamas klientas gali atlikti banko transakcijas tiesiog mobiliajame telefone.

c) Dar vienas būdas mobiliąją aplikaciją paversti pajamas nešančia – sukurti aplikaciją, kuria būtų siūlomi nuolaidų kuponai.

Įsivaizduokite, kad esate didmiesčio drabužių parduotuvės savininkas, kur kilometro spinduliu nuo Jūsų parduotuvės praeina tūkstančiai žmonių. Jeigu jie savo telefone gautų pranešimą apie nuolaidų kuponą tuo metu, kai eina pro šalį, tai galėtų juos paskatinti užsukti pas jus.

d) Jeigu parduodate savo produktus ar paslaugas internetu, būtų galima apsvarstyti mobiliosios aplikacijos kūrimą. Tai leistų Jūsų klientams atlikti savo mobiliuoju telefonu tai, ką jie paprastai atlieka prisėdę prie kompiuterio.

Yra daugybė pavyzdžių, kai interneto parduotuvės sukūrė mobiliąsias aplikacijas, suteikiančias galimybę klientams apsipirkti mobiliuoju telefonu. Jeigu esate, paslaugas teikianti įmonė, kaip gerą pavyzdį galite panagrinėti „Dropbox“: https://itunes.apple.com/us/app/dropbox/id327630330?mt=8

Paieškokite kūrybiškų sprendimų, kaip patraukti ir jau esamų, ir naujų klientų dėmesį, padarykite pasiūlymus patrauklesnius, sugundykite žmones pirkti, palengvinkite klientų gyvenimą ir džiaugsitės puikiais rezultatais.

  1. Naujos programinės įrangos platformos

Progresuojant mobiliosioms technologijoms, išsiplečia galimybės to, kas gali būti kuriama išmaniesiems telefonams ir planšetėms. Ilgus metus programinę įrangą kuriančios įmonės buvo labai ribotos ir galėjo kurti tik „Mac“ ar personaliniams kompiuteriams skirtą programinę įrangą.

Tačiau įžengėme į erą, kuomet galime kurti programinę  įrangą ir mobiliesiems įrenginiams. Žinoma, daugelio įrenginių specifinės aplikacijos nebėra susijusios su brangia technika.

Antai vietoje to, kad pirktumėte daugybę brūkšninių kodų skaitytuvų, naudojant mobiliojo įrenginio vaizdo kamerą ir sukurtą atitinkamą aplikaciją, galima greitai nuskenuoti prekes. Taigi taupymo sprendimai čia pat, tereikia gerai pagalvoti.

Turite klausimų ar pasiūlymų?

Norėtumėte gauti mūsų portfolio ar pasiūlymą?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *